Dolina Baryczy
Strona główna > DORADZTWO > SZKOLENIA > Aktualny HARMONOGRAM SPOTKAŃ i SZKOLEŃ > Spotkania i szkolenia przed naborami

Spotkania i szkolenia przed naborami

Serdecznie zapraszamy w dniu 30.11.2018 (piątek ) w godz. 9:00 – 13:00 w Miliczu przy Pl.Ks.E.Waresiaka 7 w sali konferencyjnej na parterze na spotkanie  szkoleniowo – informacyjne, użytkowników znaku  i serwisu Dolina Baryczy Poleca, producentów i usługodawców lokalnych,  zainteresowanych założeniem działalności lub rozwijaniem w oparciu o preferencyjne zapisy Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 – 2023 r.

 

W programie:
1. Informacje na temat planowanych naborów i zakresu wsparcia producentów i usługodawców lokalnych 
2. Lokalne kryteria wyboru - konsultacje planowanych zmian. 
3. Identyfikacja potrzeb istniejących działalności w ramach konkursów bez konieczności tworzenia miejsc pracy. Konsultacje zakresu do zmian w LSR. 
4. Informacja na temat wsparcie producentów i usługodawców lokalnych w ramach programu Edukacja dla Doliny Baryczy – Granty 2019 , 2020 
5. Warsztat  - jak przystąpić do programu Edukacja dla Doliny Baryczy, opracować i sprzedać ofertę edukacyjną na bazie prowadzonej działalności. 

Spotkanie będzie okazują do identyfikacji potrzeb w zakresie planowanie wspólnej promocji Doliny Baryczy w 2019 r. (targi, wystawy, itp.).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc  oraz przygotowanie materiałów  prosimy  o potwierdzenie obecności.


 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij