Dolina Baryczy
Strona główna > DORADZTWO > AKTY PRAWNE I WZORY WNIOSKÓW > PO RiM > Wnioski o dofinansowanie, biznesplan, umowa i wniosek o płatność

Wnioski o dofinansowanie, biznesplan, umowa i wniosek o płatność

Wzory wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-2022
Zobacz wzór sprawozdania z realizacji operacji (wybierz Priorytet 4/4.2 Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność…)

 

W tej części serwisu przekierowujemy Państwa do wzorów wniosków o dofinansowanie, umów i wniosków o płatność.

Odpowiednie akty prawne publikowane są na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Wzór sprawozdania z realizacji operacji dostępny jest tutaj
 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach poddziałania "19.4 Koszty bieżące i aktywizacja"; działanie wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa Inwestująca w obszary wiejskie.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywane umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołóstwo.
Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności Program Operacyjny "Zrównoważony rozwuj sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij